2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tekeningenbeheer
Beschreibung: GVB is voornemens een overeenkomst af te sluiten met één leverancier voor het opslaan en beheren van de technische tekeningen van onder andere gebouwen, tracés en elektra binnen GVB en voor het verrichten van tekenwerkzaamheden. Zie aanbestedingsdocumentatie.
Interne Kennung: 2025-33
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Levering van een dienstverleningsoplossing voor de opslag en het beheer van de technische tekeningen van onder andere gebouwen, tracés en elektra binnen GVB, alsmede het verrichten van tekenwerkzaamheden, bestaande uit het van tijd tot tijd op verzoek van GVB bewerken, annoteren en/of wijzigen van tekeningen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212300 Entwicklung von Software für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71245000 Genehmigungsvorlagen, Konstruktionszeichnungen und Spezifikationen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumentatie Zie aanbestedingsdocumentatie
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71245000 Genehmigungsvorlagen, Konstruktionszeichnungen und Spezifikationen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsdocumentatie.