See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych (jednorazowego użytku) dla Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. z o.o.
Beschreibung: Dostawa wyrobów medycznych (jednorazowego użytku) dla Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. z o.o. - zgodnie z zapisami opisu przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 382640-2026
Interne Kennung: PN 30/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1- elektrody i żele do EKG i USG
Beschreibung: elektrody i żele do EKG i USG - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2- cewniki i dreny
Beschreibung: cewniki i dreny - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3- dreny, końcówki do odsysania, maski chirurgiczne
Beschreibung: dreny - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4- dren typu Redon
Beschreibung: dren typu Redon - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5- igły, strzykawki, przyrządy do przetaczania płynów i krwii
Beschreibung: igły, strzykawki, przyrządy do przetaczania płynów i krwii - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6- matryca hemostatyczna
Beschreibung: matryca hemostatyczna - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7- zestawy do punkcji jamy opłucnej
Beschreibung: zestawy do punkcji jamy opłucnej - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8- cewniki i worki na mocz
Beschreibung: cewniki i worki na mocz- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9- nebulizator z maską
Beschreibung: nebulizator z maską - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10- wyroby z masy papierowej
Beschreibung: wyroby z masy papierowej- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11- system zamknięty do nawilżania typu "RespiFlo"
Beschreibung: system zamknięty do nawilżania typu "RespiFlo"- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12- osłona na przewody
Beschreibung: osłona na przewody - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13- artykuły fizelinowe
Beschreibung: artykuły fizelinowe- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14- filtry oddechowe
Beschreibung: filtry oddechowe - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15- elektrody neutralne
Beschreibung: elektrody neutralne- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16- zamknięty system dostępu naczyniowego, kraniki i rampy (sterylne)
Beschreibung: zamknięty system dostępu naczyniowego, kraniki i rampy - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17- butle Redona
Beschreibung: butle Redona- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18- drenaż nadłonowy
Beschreibung: drenaż nadłonowy- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19- osłona na kamerę oraz na kończyny
Beschreibung: osłona na kamerę oraz na kończyny - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20- podkłady chłonne
Beschreibung: podkłady chłonne- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21- rampy
Beschreibung: rampy- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22- filtry do respiratora Purittan Bennet
Beschreibung: filtry do respiratora Purittan Bennet- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23- rękawice diagnostyczne nitrylowe i rękawice diagnostyczne pasujące do uchwytów naściennych
Beschreibung: rękawice diagnostyczne nitrylowe i rękawice diagnostyczne pasujące do uchwytów naściennych- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24- zestaw do toalety pacjenta
Beschreibung: zestaw do toalety pacjenta- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25- cewnik pośredni Midline
Beschreibung: cewnik pośredni Midline - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26- gąbka lecznicza Tachosil
Beschreibung: gąbka lecznicza Tachosil - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27- środki ochrony indywidualnej ubrania chirurgiczne
Beschreibung: środki ochrony indywidualnej ubrania chirurgiczne- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28- akcesoria zużywalne do aparatu do znieczulenia ogólnego AESPIRE 7100
Beschreibung: akcesoria zużywalne do aparatu do znieczulenia ogólnego AESPIRE 7100- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29- układ oddechowy do respiratora transportowego NEWPORT
Beschreibung: układ oddechowy do respiratora NEWPORT- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30- akcesoria do kardiomonitora C80 Comen
Beschreibung: akcesoria do kardiomonitora C80 Comen - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31- akcesoria do monitora PM 9000
Beschreibung: akcesoria do monitora PM 9000 - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32- akcesoria zużywalne do do analizatora parametrów krytycznych ABL 90 Flex Plus
Beschreibung: akcesoria zużywalne do analizatora parametrów krytycznych ABL 90 Flex Plus- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33- akcesoria zużywalne do kardiomonitorów Philips
Beschreibung: akcesoria zużywalne do kardiomonitorów Philips- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34- akcesoria zużywalne do kardiomonitorów Philips
Interne Kennung: Część 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35- sprzęt do anestezjologii
Beschreibung: sprzęt do anestezjologii- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36- zestawy infuzyjne do pompy Mindray serii E
Beschreibung: zestawy infuzyjne do pompy Mindray serii E- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37- butla zbiorcza z pułapką do mocelatora colletion bottle
Beschreibung: butla zbiorcza z pułapką do mocelatora colletion bottle- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38- maska krtaniowa
Beschreibung: maska krtaniowa- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39- akcesoria do rurek intubacyjnych
Beschreibung: akcesoria do rurek intubacyjnych- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 40- obwody oddechowe
Beschreibung: obwody oddechowe- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 41- zestaw do wymiany kateterów do nefrostomii
Beschreibung: zestaw do wymiany kateterów do nefrostomii- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 42- rurka tracheostomijna
Beschreibung: rurka tracheostomijna- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 43- cewnik Foleya, Tiemanna, Nelatona
Beschreibung: cewnik Foleya, Tiemanna, Nelatona- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 43