2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka strojů pro výuku odborného výcviku – po povodni 2024 II.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávku strojů pro výuku odborného výcviku – po povodni 2024, pro Střední školu technickou, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvkovou organizaci. Předmět veřejné zakázky je rozdělen na 4 části. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: PO 18/2025 II
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42630000 Werkzeugmaschinen für die Metallbearbeitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen, 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pořízení obráběcích strojů
Beschreibung: Předmětem 1. části je pořízení obráběcích strojů. Součástí dodávky je doprava na místo určení, umístění, instalace, zapojení, vyvážení, zprovoznění stroje a školení. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v obchodních podmínkách, které tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace (zejména v příloze č. 1 obchodních podmínek).
Interne Kennung: Část 1 VZ
Los: LOT-0009
Titel: Pořízení dělících strojů
Beschreibung: Předmětem 4. části je pořízení dělících strojů. Součástí dodávky je doprava na místo určení, umístění, instalace, zapojení, vyvážení, zprovoznění stroje a školení. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v obchodních podmínkách, které tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace (zejména v příloze č. 1 obchodních podmínek).
Interne Kennung: Část 4 VZ
Los: LOT-0008
Titel: Pořízení odsávacích strojů
Beschreibung: Předmětem 3. části je pořízení odsávacích strojů. Součástí dodávky je doprava na místo určení, umístění, instalace, zapojení, vyvážení, zprovoznění stroje a školení. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v obchodních podmínkách, které tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace (zejména v příloze č. 1 obchodních podmínek).
Interne Kennung: Část 3 VZ
Los: LOT-0007
Titel: Pořízení elektroerozivních strojů
Beschreibung: Předmětem 2. části je pořízení elektroerozivních strojů. Součástí dodávky je doprava na místo určení, umístění, instalace, zapojení, vyvážení, zprovoznění stroje a školení. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v obchodních podmínkách, které tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace (zejména v příloze č. 1 obchodních podmínek).
Interne Kennung: Část 2 VZ