See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej dla Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest przyjęcie obowiązków udzielania świadczeń w zakresie wyjazdowej nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej (tj. w miejscu zamieszkania lub pobytu świadczeniobiorcy - pacjenta) osób ubezpieczonych i innych osób uprawnionych do świadczeń publicznych zakładów opieki zdrowotnej z terenu powiatu starachowickiego.
Interne Kennung: KŚZ/03/05/2026/NŚ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielanie świadczeń w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.
Interne Kennung: KŚZ