2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakdienstverlening
Beschreibung: De MRDH zet een opdracht in de markt voor de schoonmaakdienstverlening van haar kantoorpand aan de Westersingel 12, 3014 GN te Rotterdam. Het betreft de dagelijkse schoonmaak van het gebouw (kelder tot en met de vijfde etage), inclusief de sanitaire voorzieningen, de levering en vervanging van sanitaire producten en de glasbewassing binnen en buiten. € 600.000 over de maximale looptijd van 4 jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
598372-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios sanitarios y de limpieza – Schoonmaakdienstverlening
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloSchoonmaakdienstverlening
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno1