See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup pełnej pogwarancyjnej obsługi serwisowej do Angiografu Philips Azurion na okres 36 miesięcy płatne w ratach miesięcznych
Beschreibung: Zakup pełnej pogwarancyjnej obsługi serwisowej do Angiografu Philips Azurion na okres 36 miesięcy płatne w ratach miesięcznych
Interne Kennung: DZP/48/2026/RG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup pełnej pogwarancyjnej obsługi serwisowej do Angiografu Philips Azurion na okres 36 miesięcy płatne w ratach miesięcznych.
Beschreibung: Zakup pełnej pogwarancyjnej obsługi serwisowej do Angiografu Philips Azurion na okres 36 miesięcy płatne w ratach miesięcznych.
Interne Kennung: Zakup pełnej pogwarancyjnej obsługi serwisowej do Angiografu Philips Azurion na okres 36 miesięcy płatne w ratach miesięcznych