See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowych filtrów, wkładów filtracyjnych, elementów eksploatacyjnych do sprężarek powietrza i układów pomocniczych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych filtrów, wkładów filtracyjnych, elementów eksploatacyjnych do sprężarek powietrza i układów pomocniczych. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest we Wzorze umowy (Załącznik nr 1 do SWZ). 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 23 (dwadzieścia trzy) części (zwane Zadaniami).
Vorherige Bekanntmachung: 442136-2026
Interne Kennung: POZ.240.870.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42514310 Luftfilter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42913000 Öl-, Benzin- und Luftansaugfilter, 42913300 Ölfilter, 42124000 Teile für Pumpen, Kompressoren, Maschinen oder Motoren, 42124330 Teile für Luftkompressoren, 42912000 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Flüssigkeiten, 42514300 Geräte zum Filtrieren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest we Wzorze umowy (Załącznik nr 1 do SWZ).
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42913000 Öl-, Benzin- und Luftansaugfilter, 42913300 Ölfilter, 42124000 Teile für Pumpen, Kompressoren, Maschinen oder Motoren, 42912000 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Flüssigkeiten, 42514300 Geräte zum Filtrieren, 42124330 Teile für Luftkompressoren
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23
Interne Kennung: Zadanie nr 23