2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantscontrole ten behoeve van de jaarrekening 2026 ev
Beschreibung: Accountantsdiensten voor de jaarrekening van de gemeente Berkelland voor de jaren 2026 en verder Het betreft de jaarrekening van de gemeente Berkelland. Een gemeente met ca. 45.000 inwoners en 400 medewerkers.
Interne Kennung: BL2025-09 / RL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese aanbestedingsprocedure. Publicatie op TenderNed en TED
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Accountantscontrole ten behoeve van de jaarrekening 2025 ev
Beschreibung: Accountantscontrole Het betreft de jaarrekening van de gemeente Berkelland. Een gemeente met ca. 45.000 inwoners en 400 medewerkers.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft een opdracht met een vaste looptijd van 3 jaar. Na dit jaar kan de opdracht met 2 x 1 jaar worden verlengd.