2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koningswei te Tilburg, deelname Bouwteam en eventueel aansluitend realisatie inclusief 2-jarig onderhoud
Beschreibung: De Aanbestedende dienst is op zoek naar 1 Opdrachtnemer om een Overeenkomst mee te sluiten die toeziet op de Opdracht “Koningswei te Tilburg, deelname Bouwteam en eventueel aansluitend realisatie inclusief 2-jarig onderhoud” voor de afdelingen Ruimte en Ruimtelijke Uitvoering van gemeente Tilburg. Het project Koningswei betreft de herinrichting van het Koningsplein in het centrum van Tilburg. Het bestaande overwegend stenige plein wordt getransformeerd tot een groen verblijfspark — een intensief groendak / daktuin op het dek van de bestaande parkeergarage Koningsplein. De Opdracht omvat twee fasen die in samenhang worden aanbesteed: Fase 1 - Bouwteamfase (Diensten) en Fase 2 - Realisatie- en onderhoudsfase (Werken). De kern van de opgave ligt in het intensief groendak / de daktuin: aanleg van een park op het dek van de bestaande parkeergarage, voorzien van bomen (in boombunkers) welke een voorbereidingstraject benodigd hebben, heesters, vaste planten, een waterretentie- en infiltratiesysteem, een buffertank voor irrigatie, definitieve en tijdelijke verhardingen, speelplek, hemelwaterafvoer, aanpassen en behouden van de bestaande pergola. De constructieve mogelijkheden en waterdichtheid van het bestaande parkeerdek vormen een harde ontwerprandvoorwaarde. Van de Aannemer wordt in de bouwteamfase uitdrukkelijk uitvoeringstechnische meerwaarde verwacht op het gebied van maakbaarheid, fasering, kostenbeheersing en omgevingsmanagement in een hoogstedelijke context. De Aannemer treedt tevens op als V&G-coördinator ontwerpfase en heeft een coördinatieverplichting ten aanzien van het totale Bouwteam, de boomleverancier(s) en neven-aannemers voor openbare verlichting. Verder wordt verwezen naar het Aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 25/070/RUV/LL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Opdracht wordt door de Aanbestedende dienst aanbesteed middels een Europese openbare aanbesteding.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45222000 Oberbauarbeiten, außer Brücken, Tunneln, Schächten und Unterführungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112713 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Dachbegrünungen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 79415200 Entwurfsberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Koningswei te Tilburg, deelname Bouwteam en eventueel aansluitend realisatie inclusief 2-jarig onderhoud. Zie projectomschrijving.
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 25/070/RUV/LL
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45222000 Construction work for engineering works except bridges, tunnels, shafts and subways
Additional classification (cpv): 45112713 Landscaping work for roof gardens, 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services, 77310000 Planting and maintenance services of green areas, 79415200 Design consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 25/070/RUV/LL
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45222000 Trabajos de construcción de obras de ingeniería, excepto puentes, túneles, pozos y pasos subterráneos
Clasificación adicional (cpv): 45112713 Paisajismo para jardines de terraza, 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección, 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes, 79415200 Servicios de consultoría en diseño
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1