2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup umundurowania, odzieży służbowej, obuwia, środków ochrony indywidualnej dla pracowników LSR-G
Beschreibung: Postępowanie jest prowadzone w celu ustanowienia Dynamicznego Systemu Zakupów (dalej: DSZ) oraz zakwalifikowania Wykonawców do otrzymania w ramach DSZ zamówień na zakup umundurowania, odzieży służbowej, obuwia, środków ochrony indywidualnej dla pracowników LSR-G. Numer sprawy: DSZ/49/LSR-G/2026. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawców, którzy zostaną dopuszczeni do udziału w DSZ. Do DSZ zostaną zakwalifikowani wszyscy Wykonawcy spełniający warunki udziału w postępowaniu oraz niepodlegający wykluczeniu na podstawie przesłanek określonych w niniejszym ogłoszeniu. Zakwalifikowanie Wykonawców do DSZ nie stanowi zaciągnięcia przez Zamawiającego zobowiązania do udzielenia Wykonawcy/Wykonawcom zamówień cząstkowych. Poszczególne zamówienia cząstkowe Zamawiający będzie zamieszczał na platformie JOSEPHINE. Wykonawcy zakwalifikowani do DSZ będą otrzymywali zaproszenia do składania poszczególnych ofert cząstkowych. Rejestracja Wykonawcy na platformie JOSEPHINE nastąpi z chwilą złożenia wniosku o dopuszczenie do DSZ. Zamawiający zaznacza, że przedstawione w przedmiocie zamówienia ilości są wielkościami uśrednionymi w skali 36 miesięcy i mają one charakter jedynie orientacyjny, co nie stanowi ze strony Zamawiającego zobowiązania do zakupu towaru w podanej ilości. Wykonawcy nie będzie przysługiwało jakiekolwiek roszczenie z tytułu niezakupienia przez Zamawiającego określonej w niniejszym ogłoszeniu ilości przedmiotu zamówienia. Końcowe ilości uzależnione będą od bieżących potrzeb Zamawiającego.
Interne Kennung: DSZ/49/LSR-G/2026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35811100 Feuerwehruniformen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Dynamiczny system zakupów zostanie ustanowiony na okres 36 miesięcy – poczynając od dnia wysłania zlecenia 1 (pierwszego) zamówienia w ustanowionym dynamicznym systemie zakupów lub z chwilą wykorzystania budżetu. 2. Zamawiający zaprasza jednocześnie wszystkich uczestników DSZ do składania ofert na każde zamówienie udzielane w ramach Dynamicznego Systemu Zakupów. 3. Zamawiający przewiduje, że zamówienia cząstkowe będzie ogłaszał nie rzadziej niż raz na pół roku. 4. Termin składania ofert w e-zapytaniu ofertowym będzie wynosił 7 dni. 5. Zamawiający w terminie do 3 dni roboczych od daty zakończenia cząstkowego zamówienia poinformuje Wykonawców o wyborze oferty najkorzystniejszej. 6. Do wybranego Wykonawcy zostanie wysłane zamówienie drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany przez Wykonawcę we wniosku o dopuszczenie do DSZ (załącznik nr 1 do ogłoszenia). 7. Termin dostawy: a. w przypadku asortymentu określonego w pozycji nr 1, 2, 3, 4, 5,6, 8, 11 oraz 15 czas dostawy nie może być dłuższy niż 28 dni roboczych od dnia wysłania zamówienia; b. w przypadku asortymentu określonego w pozycji nr 7, 9, 10, 12, 13, 14 termin dostawy zostanie każdorazowo ustalony indywidualnie pomiędzy Stronami (drogą mailową). Uzgodniony termin dostawy zostanie wskazany w Zamówieniu (zleceniu), które Zamawiający prześle Wykonawcy do realizacji.