598450-2026 - Ergebnis
Ungarn – Allgemeine und berufliche Bildung – Képzési szolgáltatás beszerzése PVÖ részére 2.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Képzési szolgáltatás beszerzése PVÖ részére 2.
Beschreibung: 1., 2., 3.,4., 5. részek tekintetében: A projekt célcsoportjai: célcsoport: 50- év feletti regisztrált álláskeresők célcsoport: 30 év feletti álláskereső kisgyermekes anyák, akik egyedülállóak, valamint gyermekes vagy több gyermeket nevelnek célcsoport: 30 év feletti inaktívak 30 év feletti alacsony iskolai végzettségű, vagy szakképzetlen álláskeresők, vagy elavult szakképzettséggel rendelkezők 30 év feletti közlekedési nehézséggel küzdő településen élők. Az 1.,2.,3. rész esetében a toborzott alanyok eltérnek, a három tevékenység ugyanazokat a célcsoportokat támogatja, eltérő eszközökkel: az 1.,2. rész míg a kisvállalkozásoknak nyújtott támogatás a célcsoportok számára új, fenntartható foglalkoztatási lehetőségeket teremt, a 3.rész a HR szakemberek érzékenyítése a célcsoportok foglalkoztatási esélyeit javítja 1. rész tekintetében: A helyi termelők és szolgáltatók, akik a célcsoportok számára új, fenntartható foglalkoztatási lehetőségeket teremtenek 2. helyi termelők és szolgáltatók, akik a célcsoportok számára új, fenntartható foglalkoztatási lehetőségeket teremtenek és lehetnek a célcsoportok szerinti álláskeresők is 3. rész tekintetében: A projekt célcsoportjai: Munkaadók HR szakemberek érzékenyítése a célcsoportok foglalkoztatási esélyeit javítja Valamennyi rész tekintetében: Valamennyi képzésen a toborzás nyertes AT feladatát képezi. A képzéseken részt vevő személyek pest vármegyei lakóhellyel, és/vagy állandó vagy ideiglenes tartózkodási hellyel kell rendelkezniük. A munkaadóknak, termelőknek és szolgáltatóknak Pest vármegyei székhellyel és/vagy telephellyel és/vagy fiókteleppel kell rendelkeznie. A felnőttképzésről szóló 2013. évi LXXVII. törvény és a végrehajtási rendeletei szerint megvalósuló képzések. A „Pest vármegyei foglalkoztatási-gazdaságfejlesztési együttműködések” című TOP_PLUSZ-3.1.1-21-PT1-2022-00001 kódszámú projekt munkaerőpiaci kompetenciafejlesztő képzései csoportos képzések. A képzések kontaktórások, a képzendő személy jelenlétében valósulnak meg. Szerződéskötési feltétel: A felnőttképzési törvény alapján engedélyezett képzés szükséges. Csak olyan nyertes AT tarthatja meg az oktatást, amely a FAR rendszerben szerepel. Ennek elmulasztása 131. § (9) bek. alapján olyan esetnek minősül, amely alapján AK mentesül a szerződés kötelezettsége alól. Szerződéskötéstől számított 15 napon belül kell megküldeni elfogadás céljából a felnőttképzési jogszabály szerint minősített képzési programot. A foglalkoztatási együttműködés általános célja a munkaerő-piaci helyzet javítása, a gazdaságfejlesztés, a képzések eredményességének javítása. A projekt célcsoportjai munkaerőpiaci szempontból hátrányosabb és nehéz helyzetben vannak, gazdaságilag nem aktívak, de tanulói, vagy hallgatói jogviszonyban lévők és a nyugdíjasok kivételével. Egy részük alacsony iskolai végzettségű, vagy hosszú ideje tartósan munkanélküli, vagy egyedül élő munkanélküli felnőttek, vagy gyermeküket nevelő szülők stb. mind olyan tényezők, amelyek megnehezítik az elhelyezkedést és a munkavállalást. Alacsony iskolai végzettségűeknek azokat tekintjük, akik legfeljebb az általános iskola 8 osztályát végezték el. A projekt támogatja őket olyan képzési programokkal, amelyeken való részvétellel segítséget kapnak munkaerőpiaci készségek, munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák megszerzésében vagy meglévő készségeik fejlesztésében. Ezek a programok segítik a foglalkoztatásfejlesztést és a gazdaságfejlesztést is. A munkaerőpiaci kompetenciafejlesztő képzések célja, hogy segítsék a vállalatokat, szervezeteket és egyéneket a 21. század munkaerőpiaci kihívásaival való megbirkózásban. A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében, a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján Ajánlatkérő az ajánlati felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre hivatkozhat. Minden ilyen esetben a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatot jelen ajánlati felhívásban előírt, vagy az azzal – az adott termék vonatkozásában a részletes műszaki paraméterek tekintetében – egyenértékű termékre lehet tenni. A műszaki tartalom értékelése során az egyenértékűséget Ajánlatkérőnek kell megítélni, amely eldöntéséhez minden adatot ajánlattevőnek kell megadnia. Ajánlattevő kötelessége tehát annak bizonyítása az ajánlatban, hogy a megajánlott termék az Ajánlatkérő által meghatározott termékkel egyenértékű. Az esetleges el nem fogadást Ajánlatkérő tényszerűen megindokolja. Ajánlatkérő számára az előírtaknál kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező termékre is tehető ajánlat. Rövidítések: Ajánlatkérő (AK); Ajánlattevő (AT); Alvállalkozó (AV); Közbeszerzési Dokumentumok (KD); Eljárást megindító felhívás (felhívás). A részletes feltételeket, elvárásokat a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Ajánlatkérő az ajánlatokat legjobb ár – érték arány értékelési szempontja (Kbt. 76. § (2) bekezdés c) pont) bírálja el. Értékelés módszerei: 1. értékelési szempont: fordított arányosítás, 2 – 3. értékelési szempont: arányosítás. Pontszámok: 0 – 10 pont.
Vorherige Bekanntmachung: 263107-2026
Interne Kennung: EKR000487432026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: 3.rész: III. Projekt elem jele: 26. A. e) 2.
Beschreibung: A teljesítendő indikátorszám igazolása a négy helyszínen megtartott képzéseken részt vevő 115 fő részére kiadott tanúsítványokkal – amelyek száma megegyezik a résztvevők létszámával –,valamint a fotókkal egybefűzött dokumentum átadásával, az online képzésen résztevevők részére közvetlen megküldésével történik. Hibrid képzés 4 helyszínen összesen 115 fő, 60 fő jelenlétire számolva, a másik 55 fő online. A részletes műszaki követelményeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000487432026/3
Los: LOT-0004
Titel: 4.rész: IV.Projekt elem jele: 27 A. e) 1.
Beschreibung: A teljesítendő indikátorszám igazolása a négy helyszínen megtartott képzéseken részt vevő 80 fő részére kiadott tanúsítványokkal – amelyek száma megegyezik a résztvevők létszámával –, a kitöltött és aláírt ESZA kérdőívekkel, valamint a fotókkal egybefűzött dokumentum átadásával történik. Résztvevők száma:80 fő/4helyszín. Képzési idő:2 nap 16 óra A résztvevőknek tananyag és ppt átadása 40 oldal/fő kinyomtatás. A részletes műszaki követelményeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000487432026/4
Los: LOT-0005
Titel: 5.rész: V.Projekt elem jele: 28. A. e)1 3.
Beschreibung: A teljesítendő indikátorszám igazolása a négy helyszínen megtartott képzéseken részt vevő 80 fő részére kiadott tanúsítványokkal – amelyek száma megegyezik a résztvevők létszámával –, a kitöltött és aláírt ESZA kérdőívekkel, valamint a fotókkal egybefűzött dokumentum átadásával történik. Résztvevők száma:80 fő/4helyszín. Képzési idő:2 nap 16 óra A résztvevőknek tananyag átadása 40 oldal/fő kinyomtatás. A részletes műszaki követelményeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000487432026/5