2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laagspanning Verdeelkasten
Beschreibung: Enexis Netbeheer is op zoek naar leverancier(s) voor het leveren van Laagspanning Verdeelkasten, specifiek Kabelverdeelkasten, Flatkasten en Grootverbruikerskasten (GVB kasten). Deze kasten zijn essentieel binnen het distributienet van Enexis en moeten de toenemende elektrificatie, decentralisering van het distributienet en veranderlijke regelgeving kunnen ondersteunen. €21.644.814
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Binnen opstellingen
Beschreibung: Het perceel Binnen opstellingen bestaat uit Grootverbruikerskasten en Flatverdeelkasten (binnen opstelling) € 7.630.100
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen
Los: LOT-0002
Titel: Buitenopstellingen
Beschreibung: Het perceel Buitenopstellingen bestaat uit Kabelverdeelkasten, Flatverdeelkasten (buitenopstelling) en fundaties. € 14.014.714
Interne Kennung: 2