2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brancards inclusief onderhoud
Beschreibung: Amsterdam UMC heeft een urgente behoefte aan nieuwe brancards en wil het bestaande brancardpark daarnaast gefaseerd vervangen, uniformeren en standaardiseren. De levering omvat brancards, onderdelen en accessoires inclusief all-in onderhoud. Voor het bestaande brancardpark worden jaarlijkse keuringen en correctief onderhoud op afroep uitgevraagd. De opdracht omvat een koopovereenkomst voor de initiële aanschaf, een raamovereenkomst voor toekomstige vervanging en uitbreiding en onderhoudsovereenkomst voor het onderhoud. zie leidraad
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192160 Tragbahren
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Brancards inclusief onderhoud
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33192160 Camillas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1