2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stations - Realisatie Noordentree Zwolle en perronkappen
Beschreibung: Onderdeel van de scope van realisatie van de Noordentree Zwolle en perronkappen (niet uitputtend): 1. Circulair ontmantelen van de bestaande luifel en perronkappen, met het oogsten, beproeven en bewerken van vrijgekomen materialen voor toepassing in de nieuwbouw van de Noordentree en perronkap van de Kamperlijn, op basis van het uiteindelijke ontwerp 2. Het demonteren van de bestaande winkels. 3. Bouw van de Noordentree in hout en modulaire, circulaire en biobased materialen 4. Bouwen duurzame en circulaire perronkappen voor Emmer- en Kamperlijn 5. Bouw van winkelcasco’s 6. Werktuigbouwkundige, elektrotechnische en telecom installaties waaronder hemelwaterinfiltratie 7. Coördineren plaatsen OVC&P poorten en outillage waarbij de benodigde materialen en systemen in nevenaanneming worden aangelegd 8. Aanpassen bovenleidingen en afspanconstructies Doel van het project is te komen tot een ruime, hoogwaardige en duurzame Noordentree en perronkappen op de Emmer- en Kamperlijn. zie aanbestedingsdossier
Interne Kennung: 595123
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Selectie procedure met opvolgend inschrijfprocedure met maximaal 5 geselecteerde gegadigden. Onderdeel van de inschrijfprocedure zijn Nota's van Inlichtingen en een Individuele gespreksronde.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Onderdeel van de scope van realisatie van de Noordentree Zwolle en perronkappen (niet uitputtend): 1. Circulair ontmantelen van de bestaande luifel en perronkappen, met het oogsten, beproeven en bewerken van vrijgekomen materialen voor toepassing in de nieuwbouw van de Noordentree en perronkap van de Kamperlijn, op basis van het uiteindelijke ontwerp 2. Het demonteren van de bestaande winkels. 3. Bouw van de Noordentree in hout en modulaire, circulaire en biobased materialen 4. Bouwen duurzame en circulaire perronkappen voor Emmer- en Kamperlijn 5. Bouw van winkelcasco’s 6. Werktuigbouwkundige, elektrotechnische en telecom installaties waaronder hemelwaterinfiltratie 7. Coördineren plaatsen OVC&P poorten en outillage waarbij de benodigde materialen en systemen in nevenaanneming worden aangelegd 8. Aanpassen bovenleidingen Doel van het project is te komen tot een ruime, hoogwaardige en duurzame Noordentree en perronkappen op de Emmer- en Kamperlijn. zie selectieleidraad en aanbestedingsdossier
Interne Kennung: 1
598490-2026 - Competition
Netherlands – Works for complete or part construction and civil engineering work – Stations - Realisatie Noordentree Zwolle en perronkappen
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 595123
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 595123
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45200000 Trabajos generales de construcción de inmuebles y obras de ingeniería civil
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1