See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków do programów lekowych dla SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu – 13 zadań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa leków do programów lekowych dla SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu – 13 zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2/1 – 2/13 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu. Zamówienie zostało podzielone na następujące zadania częściowe: zadanie częściowe nr 1 – Dostawa Ocrevus– wg załącznika nr 2/1 do SWZ; zadanie częściowe nr 2 – Dostawa Metalyse – wg załącznika nr 2/2 do SWZ; zadanie częściowe nr 3 – Dostawa Bevacyzumab – wg załącznika nr 2/3 do SWZ; zadanie częściowe nr 4 – Dostawa Aflibercept – roztwór do wstrzykiwań 40 mg/ml – wg załącznika nr 2/4 do SWZ; zadanie częściowe nr 5 – Dostawa Aflibercept – roztwór do wstrzykiwań 114,3 mg/ml – wg załącznika nr 2/5 do SWZ; zadanie częściowe nr 6 – Dostawa Farycymab – wg załącznika nr 2/6 do SWZ; zadanie częściowe nr 7 – Dostawa Dexamethasonum – wg załącznika nr 2/7 do SWZ; zadanie częściowe nr 8 – Dostawa Teriflunomide – wg załącznika nr 2/8 do SWZ; zadanie częściowe nr 9 – Dostawa Dimethylis fumaras – wg załącznika nr 2/9 do SWZ; zadanie częściowe nr 10 – Dostawa Bevacyzumab – wg załącznika nr 2/10 do SWZ; zadanie częściowe nr 11 – Dostawa Zeposia – wg załącznika nr 2/11 do SWZ; zadanie częściowe nr 12 – Dostawa Copaxone – wg załącznika nr 2/12 do SWZ; zadanie częściowe nr 13 – Dostawa Kesimpta – wg załącznika nr 2/13 do SWZ; Oferowany produkt musi posiadać dopuszczenie do obrotu oraz aktualne świadectwo rejestracji zgodnie z ustawą z 06.09.2001r. Prawo Farmaceutyczne (Dz. U. 2020r. poz. 944). Miejsce realizacji: Apteka Szpitalna przy SP ZOZ w Kędzierzynie – Koźlu, ul. Roosevelta 2. Oferowane leki muszą być ujęte w katalogu leków refundowanych stosowanych w programach lekowych stanowiących załącznik do aktualnego na dzień składania ofert zarządzenia Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju leczenie szpitalne w zakresie programy lekowe.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie częściowe nr 1 – Dostawa Ocrevus
Beschreibung: zadanie częściowe nr 1 – Dostawa Ocrevus– wg załącznika nr 2/1 do SWZ;
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: zadanie częściowe nr 2 – Dostawa Metalyse
Beschreibung: zadanie częściowe nr 2 – Dostawa Metalyse – wg załącznika nr 2/2 do SWZ;
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: zadanie częściowe nr 3 – Dostawa Bevacyzumab
Beschreibung: zadanie częściowe nr 3 – Dostawa Bevacyzumab – wg załącznika nr 2/3 do SWZ;
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: zadanie częściowe nr 4 – Dostawa Aflibercept – roztwór do wstrzykiwań 40 mg/ml
Beschreibung: zadanie częściowe nr 4 – Dostawa Aflibercept – roztwór do wstrzykiwań 40 mg/ml – wg załącznika nr 2/4 do SWZ;
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: zadanie częściowe nr 5 – Dostawa Aflibercept – roztwór do wstrzykiwań 114,3 mg/ml
Beschreibung: zadanie częściowe nr 5 – Dostawa Aflibercept – roztwór do wstrzykiwań 114,3 mg/ml – wg załącznika nr 2/5 do SWZ;
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: zadanie częściowe nr 6 – Dostawa Farycymab
Beschreibung: zadanie częściowe nr 6 – Dostawa Farycymab – wg załącznika nr 2/6 do SWZ;
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: zadanie częściowe nr 7 – Dostawa Dexamethasonum
Beschreibung: zadanie częściowe nr 7 – Dostawa Dexamethasonum – wg załącznika nr 2/7 do SWZ;
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: zadanie częściowe nr 8 – Dostawa Teriflunomide
Beschreibung: zadanie częściowe nr 8 – Dostawa Teriflunomide – wg załącznika nr 2/8 do SWZ;
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: zadanie częściowe nr 9 – Dostawa Dimethylis fumaras
Beschreibung: zadanie częściowe nr 9 – Dostawa Dimethylis fumaras – wg załącznika nr 2/9 do SWZ;
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: zadanie częściowe nr 10 – Dostawa Bevacyzumab
Beschreibung: zadanie częściowe nr 10 – Dostawa Bevacyzumab – wg załącznika nr 2/10 do SWZ;
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: zadanie częściowe nr 11 – Dostawa Zeposia
Beschreibung: zadanie częściowe nr 11 – Dostawa Zeposia – wg załącznika nr 2/11 do SWZ;
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: zadanie częściowe nr 12 – Dostawa Copaxone
Beschreibung: zadanie częściowe nr 12 – Dostawa Copaxone – wg załącznika nr 2/12 do SWZ;
Interne Kennung: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: zadanie częściowe nr 13 – Dostawa Kesimpta
Beschreibung: zadanie częściowe nr 13 – Dostawa Kesimpta – wg załącznika nr 2/13 do SWZ;
Interne Kennung: Zadanie 13
598507-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Zadanie 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Zadanie 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Zadanie 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Zadanie 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Zadanie 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: Zadanie 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: Zadanie 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: Zadanie 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: Zadanie 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: Zadanie 10
Lot: LOT-0011
Internal identifier: Zadanie 11
Lot: LOT-0012
Internal identifier: Zadanie 12
Lot: LOT-0013
Internal identifier: Zadanie 13