2. Verfahren
Verfahren
Titel: II Dostawa 3 sztuk ambulansów podstawowych wraz z wyposażeniem, w wykonaniu furgon, z napędem 4x4 i DMC powyżej 3,5 t
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 (trzech) fabrycznie nowych ambulansów podstawowych – ambulansów drogowych typu C, w wykonaniu furgon, z napędem 4x4 i DMC powyżej 3,5 t, wraz z zabudową specjalistyczną i wyposażeniem określonym w Zamówieniu Podstawowym oraz wyceną Prawa Opcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Zamówienie Podstawowe obejmuje dostawę 3 kompletnych ambulansów, z których każdy posiada mechaniczny system transportu pacjenta obejmujący nosze, transporter i system mocowania oraz pozostałe wyposażenie jednoznacznie oznaczone jako objęte Zamówieniem Podstawowym w Załączniku nr 1 do SWZ. Prawo Opcji obejmuje: 1) O.1 - dopłatę za elektryczno-hydrauliczny system transportu i załadunku pacjenta - od 0 do 3 pojazdów; 2) O.2 - defibrylator transportowy z funkcją monitorowania wraz z podstawą lub uchwytem - od 0 do 3 sztuk; 3) O.3 - system aktywnego ograniczania liczby drobnoustrojów - od 0 do 3 pojazdów; 4) O.4 - komplet szyn pneumatycznych - od 0 do 3 kompletów; 5) O.5 - komplet szyn typu SPLINT - od 0 do 3 kompletów; 6) O.6 - materac próżniowy z pompką - od 0 do 3 sztuk; 7) O.7 - kamizelkę unieruchamiająco-ewakuacyjną typu KED lub równoważną - od 0 do 3 sztuk; 8) O.8 - nosze podbierakowe - od 0 do 3 sztuk; 9) O.9 - krzesło transportowe z systemem płozowym lub równoważnym - od 0 do 3 sztuk; 10) O.10 - długą deskę ortopedyczną - od 0 do 3 sztuk; 11) O.11 - respirator transportowy - od 0 do 3 sztuk; 12) O.12 - urządzenie do automatycznej kompresji klatki piersiowej - od 0 do 3 sztuk; 13) O.13 - napęd do dostępów doszpikowych - od 0 do 3 sztuk; 14) O.14 - koc bakteriostatyczny - od 0 do 3 sztuk; 15) O.15 - przenośne nosze transportowe - od 0 do 3 sztuk; 16) O.16 - zestaw do segregacji medycznej z kamizelką KAM - od 0 do 3 zestawów; 17) O.17 - komplet 3 kasków ochronnych - od 0 do 3 kompletów; 18) O.18 - komplet 3 kamizelek chroniących przed przebiciem i cięciem - od 0 do 3 kompletów; 19) O.19 - komplet 3 latarek czołowych - od 0 do 3 kompletów; 20) O.20 - uchwyt do posiadanego przez Zamawiającego defibrylatora LIFEPAK 15 - od 0 do 3 sztuk.
Interne Kennung: DE.332.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynika z nieprzekraczalnych terminów realizacji, odbioru i rozliczenia zadania finansowanego z dotacji celowej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026. Uwzględniając czas konieczny na wykonanie zabudowy specjalistycznej, kompletację wyposażenia, uzyskanie dokumentacji homologacyjnej oraz przeprowadzenie szkoleń, dostawa i odbiór 3 pojazdów muszą nastąpić najpóźniej do 30 listopada 2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192160 Tragbahren, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 (trzech) fabrycznie nowych ambulansów podstawowych – ambulansów drogowych typu C, w wykonaniu furgon, z napędem 4x4 i DMC powyżej 3,5 t, wraz z zabudową specjalistyczną i wyposażeniem określonym w Zamówieniu Podstawowym oraz wyceną Prawa Opcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 (trzech) fabrycznie nowych ambulansów podstawowych – ambulansów drogowych typu C, w wykonaniu furgon, z napędem 4x4 i DMC powyżej 3,5 t, wraz z zabudową specjalistyczną i wyposażeniem określonym w Zamówieniu Podstawowym oraz wyceną Prawa Opcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Zamówienie Podstawowe obejmuje dostawę 3 kompletnych ambulansów, z których każdy posiada w szczególności: automatyczną lub manualną skrzynię biegów; mechaniczny system transportu pacjenta obejmujący nosze i wózek zgodne z PN-EN 1865 lub normą równoważną; mechaniczną podstawę/lawetę pod nosze z przesuwem bocznym. Prawo Opcji obejmuje: 1) O.1 - dopłatę za elektryczno-hydrauliczny system transportu i załadunku pacjenta - od 0 do 3 pojazdów; 2) O.2 - defibrylator transportowy z funkcją monitorowania wraz z podstawą lub uchwytem - od 0 do 3 sztuk; 3) O.3 - system aktywnego ograniczania liczby drobnoustrojów - od 0 do 3 pojazdów; 4) O.4 - komplet szyn pneumatycznych - od 0 do 3 kompletów; 5) O.5 - komplet szyn typu SPLINT - od 0 do 3 kompletów; 6) O.6 - materac próżniowy z pompką - od 0 do 3 sztuk; 7) O.7 - kamizelkę unieruchamiająco-ewakuacyjną typu KED lub równoważną - od 0 do 3 sztuk; 8) O.8 - nosze podbierakowe - od 0 do 3 sztuk; 9) O.9 - krzesło transportowe z systemem płozowym lub równoważnym - od 0 do 3 sztuk; 10) O.10 - długą deskę ortopedyczną - od 0 do 3 sztuk; 11) O.11 - respirator transportowy - od 0 do 3 sztuk; 12) O.12 - urządzenie do automatycznej kompresji klatki piersiowej - od 0 do 3 sztuk; 13) O.13 - napęd do dostępów doszpikowych - od 0 do 3 sztuk; 14) O.14 - koc bakteriostatyczny - od 0 do 3 sztuk; 15) O.15 - przenośne nosze transportowe - od 0 do 3 sztuk; 16) O.16 - zestaw do segregacji medycznej z kamizelką KAM - od 0 do 3 zestawów; 17) O.17 - komplet 3 kasków ochronnych - od 0 do 3 kompletów; 18) O.18 - komplet 3 kamizelek chroniących przed przebiciem i cięciem - od 0 do 3 kompletów; 19) O.19 - komplet 3 latarek czołowych - od 0 do 3 kompletów; 20) O.20 - uchwyt do posiadanego przez Zamawiającego defibrylatora LIFEPAK 15 - od 0 do 3 sztuk.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo Opcji obejmuje: 1) O.1 - dopłatę za elektryczno-hydrauliczny system transportu i załadunku pacjenta - od 0 do 3 pojazdów; 2) O.2 - defibrylator transportowy z funkcją monitorowania wraz z podstawą lub uchwytem - od 0 do 3 sztuk; 3) O.3 - system aktywnego ograniczania liczby drobnoustrojów - od 0 do 3 pojazdów; 4) O.4 - komplet szyn pneumatycznych - od 0 do 3 kompletów; 5) O.5 - komplet szyn typu SPLINT - od 0 do 3 kompletów; 6) O.6 - materac próżniowy z pompką - od 0 do 3 sztuk; 7) O.7 - kamizelkę unieruchamiająco-ewakuacyjną typu KED lub równoważną - od 0 do 3 sztuk; 8) O.8 - nosze podbierakowe - od 0 do 3 sztuk; 9) O.9 - krzesło transportowe z systemem płozowym lub równoważnym - od 0 do 3 sztuk; 10) O.10 - długą deskę ortopedyczną - od 0 do 3 sztuk; 11) O.11 - respirator transportowy - od 0 do 3 sztuk; 12) O.12 - urządzenie do automatycznej kompresji klatki piersiowej - od 0 do 3 sztuk; 13) O.13 - napęd do dostępów doszpikowych - od 0 do 3 sztuk; 14) O.14 - koc bakteriostatyczny - od 0 do 3 sztuk; 15) O.15 - przenośne nosze transportowe - od 0 do 3 sztuk; 16) O.16 - zestaw do segregacji medycznej z kamizelką KAM - od 0 do 3 zestawów; 17) O.17 - komplet 3 kasków ochronnych - od 0 do 3 kompletów; 18) O.18 - komplet 3 kamizelek chroniących przed przebiciem i cięciem - od 0 do 3 kompletów; 19) O.19 - komplet 3 latarek czołowych - od 0 do 3 kompletów; 20) O.20 - uchwyt do posiadanego przez Zamawiającego defibrylatora LIFEPAK 15 - od 0 do 3 sztuk.