598523-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Dostawa energii elektrycznej dla obiektów Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Inowrocławiu w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej dla obiektów Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Inowrocławiu w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów wymienionych w Załączniku nr 7 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. wynosi: ok. 8 719 940 kWh (zamówienie planowane). 2. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Załączniku nr 7 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik nr 8 do SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ujęto w rozdziale V SWZ.
Interne KennungTR.25.3.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: TR.25.3.1.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
Additional classification (cpv): 09000000 Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy, 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy