See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PEŁNA OPIEKA SERWISOWA AKCELERATORÓW LINIOWYCH, SYSTEMU WERYFIKACJI I ZARZĄDZANIA MOSAIQ, SYSTEMU PLANOWANIA LECZENIA MONACO, SYSTEMÓW BRAMKOWANIA ODDECHOWEGO, SYSTEMU PLANOWANIA LECZENIA ONCENTRA BRACHY I OPROGRAMOWANIA ORAZ APARATU DO BRACHYTERAPII FLEXITRON HDR WRAZ Z DOSTAWĄ ŹRÓDEŁ PROMIENIOTWÓRCZYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Pełna opieka serwisowa na okres 3 lat Akceleratorów Liniowych (nr ser. 156564 i 154577), systemu weryfikacji i zarządzania Mosaiq, systemu planowania leczenia Monaco, systemów bramkowania oddechowego, systemu planowania leczenia Oncentra Brachy i oprogramowania oraz aparatu do brachyterapii Flexitron HDR (nr ser. FT02171) wraz z dostawą źródeł promieniotwórczych funkcjonujących w Zakładzie Radioterapii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie. 2. Szczegółowy zakres zamówienia, w tym wykaz aparatury medycznej objętej przedmiotem zamówienia, przedstawia Załącznik Nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Pozostałe wymogi dotyczące wykonania przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik Nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 439569-2026
Interne Kennung: WSzS.DEZ.26.044.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33151000 Ausstattung und Ausrüstung für Strahlentherapie, 09344000 Radioisotope
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ NR 1 - Usługa pełnej opieki serwisowej Akceleratorów Liniowych (nr ser. 156564 i 154577), systemu weryfikacji i zarządzania Mosaiq, systemu planowania leczenia Monaco, systemów bramkowania oddechowego, systemu planowania leczenia Oncentra Brachy i oprogramowania funkcjonujących w Zakładzie Radioterapii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie.
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 1 - Usługa pełnej opieki serwisowej Akceleratorów Liniowych (nr ser. 156564 i 154577), systemu weryfikacji i zarządzania Mosaiq, systemu planowania leczenia Monaco, systemów bramkowania oddechowego, systemu planowania leczenia Oncentra Brachy i oprogramowania funkcjonujących w Zakładzie Radioterapii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie, szczegółowo opisana w Załączniku Nr 2 i 3 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ NR 2 - Usługa pełnej opieki serwisowej aparatu do brachyterapii Flexitron HDR (nr ser. FT02171) wraz z dostawą źródeł promieniotwórczych, funkcjonującego w Zakładzie Radioterapii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 2 - Usługa pełnej opieki serwisowej aparatu do brachyterapii Flexitron HDR (nr ser. FT02171) wraz z dostawą źródeł promieniotwórczych, funkcjonującego w Zakładzie Radioterapii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie, szczegółowo opisana w Załączniku Nr 2 i 3 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2