2. Verfahren
Verfahren
Titel: Antwerpen-Wilgenstraat: begeleiding BSW voormalige gasfabriek
Beschreibung: Het voorwerp van deze opdracht is: ― het opstellen van technische bestekken voor werken; ― het integreren van de bodemsaneringswerken in de herontwikkeling; ― de begeleiding van bodemsaneringswerken met alle bijhorende taken: o.a. het toezicht en de controle op de uitvoering van de bodemsaneringswerken; ― het opstellen van veiligheidscoördinatie-ontwerp en optioneel de -verwezenlijking en het geven van advies voor een voormalige gasfabriek-site ter hoogte van Kerckhovenstraat / Wilgenstraat te Antwerpen.
Interne Kennung: DOS 17212 - BN2607004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DOS 17212 - BN2607004 - 1
Interne Kennung: 1