2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor onderhoud en service van klimaatinstallaties
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbesteding is de behoefte met betrekking tot onderhoudswerkzaamheden en service van de klimaatinstallaties voor de locaties (zoals beschreven in bijlage 11) van de aanbestedende dienst optimaal in te vullen. De verwachte uitgaven bedragen voor 2026 circa € 86.000,- exclusief BTW. Met een ingeschatte indexering van jaarlijks 4%, is de raming voor de gehele looptijd (120 maanden) circa € 1.050.000,- exclusief BTW.
Interne Kennung: BMS25KL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen, 71333000 Dienstleistungen im Maschinenbau, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Daarbij zal de aanbestedende dienst één (1) overeenkomst afsluiten met een initiële looptijd van 24 maanden met driemaal een optionele verlenging van 24 maanden en daarna tweemaal met 12 maanden. De totale looptijd komt daarmee op 120 maanden. Er is geen sprake van een raamovereenkomst, maar van een overeenkomst.