598562-2026 - Ergebnis
Slowakei – Medizinische Gase – Dodávka medicinálnych, technických plynov, špeciálnych plynov a prenájom oceľových/ tlakových fliaš
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka medicinálnych, technických plynov, špeciálnych plynov a prenájom oceľových/ tlakových fliaš
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka kvapalného medicinálneho kyslíka pre medicínske účely v čistote podľa STN do zásobníka, ktorý je vlastníctvom objednávateľa, na obdobie 24 mesiacov. Dodávka medicinálnych plynov v oceľových/tlakových fľašiach na odberné miesto určené objednávateľom (sklad plynov), na obdobie 24 mesiacov. Nájom tlakových fliaš medicinálnych plynov bez zjavných chýb a v prevádzkyschopnom stave. Podrobný rozsah predmetu zákazky je uvedený v prílohe č. 2 SP/ 1 Zmluvy – Špecifikácia tovaru a cena.
Interne Kennung: FNTN-2026-02-NZ-Medicinálne plyny
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 98300000 Diverse Dienstleistungen, 44612100 Gasflaschen, 24110000 Technische Gase
5. Los
Los: LOT-0001