See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa, rozbudowa, zmiana sposobu użytkowania wraz z przebudową instalacji wewnętrznych i zewnętrznych, termomodernizacja budynku DS.-B1(20-1A) przy ul. Bydgoskiej, w ramach zadania inwestycyjnego (poz.11.1 z 24) pn.: "Termomodernizacja i przebudowa budynku Domu Studenckiego B-1 (20-1A), ul. Bydgoska 19, Kraków" oraz instalacja systemu monitoringu CCTV i SKD , ul. Bydgoska.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: "Przebudowa, rozbudowa, zmiana sposobu użytkowania termomodernizacja budynku domu studenckiego Politechniki Krakowskiej wraz z przebudową i rozbudową instalacji wewnętrznych, budowa schodów zewnętrznych wraz z podnośnikiem dla niepełnosprawnych, budowa drogi pożarowej, przebudowa zewnętrznej instalacji kanalizacji, przebudowa przyłącza gazu, przebudowa przyłącza elektroenergetycznego i sieci elektroenergetycznej", w zakresie: -aktualizacja przekazanej dokumentacji projektowej -porządzenie dodatkowej dokumentacji projektowej (uzupełnienie dokumentacji) oraz realizacja robót budowlanych: -roboty rozbiórkowe i wywozy, demontaże -roboty budowlane: -rozbudowa budynku Domu Studenckiego o wiatrołap (wejście główne do kawiarni) -zmiana sposobu użytkowania części parterowej pomieszczeń łącznika z funkcji administracyjnej na funkcję usługową gastronomiczną (kawiarnię) -wzmocnienie konstrukcji łącznika (wymiana stropu, podbicie fundamentów) -budowa nowych schodów do Domu Studenckiego i do kawiarni od strony północnej (istniejące zostaną wyburzone) oraz usytuowanie podnośnika dla osób niepełnosprawnych przy wejściu do kawiarni -budowa schodów zewnętrznych od strony południowej z kawiarni na teren ogrodu wewnętrznego -przebudowa części pomieszczeń mieszkalnych, -budowa dźwigu osobowego o wymiarach kabiny: 110x210 cm -przebudowa części pomieszczeń piwnicznych z przeznaczeniem dla studentów (sala telewizyjna, siłownia) -kompleksowa termomodernizacja budynku -dostosowanie budynku do obowiązujących przepisów (min. w zakresie ochrony przeciwpożarowej i przepisów BHP) -dostosowanie kuchni restauracyjnej i pomieszczeń dla personelu do przepisów higieniczno-sanitarnych m.in. w zakresie wyposażenia technologicznego -przebudowa strefy wejściowej do restauracji, m.in. w zakresie zadaszenia, murów oporowych, remont schodów zewnętrznych -przebudowa zadaszenia i remont schodów prowadzących na zaplecze kuchni restauracyjnej -roboty instalacji sanitarnych i towarzyszących: -przebudowa i rozbudowa wewnętrznych instalacji: wodociągowej, kanalizacji, gazowej, ciepłowniczej, wentylacji mechanicznej i klimatyzacji - roboty instalacji elektrycznych i towarzyszących: -przebudowa i rozbudowa wewnętrznych instalacji: elektrycznych i niskoprądowych - sporządzenie ekspertyzy p.pożarowej powykonawczej Wykonawca, w ramach postępowania, musi uwzględnić wykonanie i montaż tablicy informacyjnej o wymiarach 180 x 120 cm, zgodnie z warunkami umowy o dofinasowanie zadania. Wzory tablic informacyjnych dotyczących dofinansowanego z budżetu państwa oraz objaśnienia dotyczące tablicy informacyjnej określa załącznik do rozporządzeniu Rady Ministrów z 7 maja 2021 roku w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych (Dz.U. 2021 poz. 953 z późn. zm.), link https://www.gov.pl/web/premier/promocja. Wymogi w zakresie wykonania i montażu tablicy: - Tablicę informacyjną należy wykonać z płyty kompozytowej, tworzywa sztucznego pleksi lub PCV o grubości minimum 3 mm lub umieszczona na podkładzie metalowym z podwójnie zawiniętą krawędzią, - Tablica musi być zamontowana od początku realizacji inwestycji i posiadać trwałość pozwalającą na wyeksponowane przez okres minimum 5 lat od zakończenia zadania, - Lokalizacja tablicy - w miejscu realizacji zadania, po uzgodnieniu z Zamawiającym, - Projekt tablicy musi być przedstawiony Zamawiającemu do akceptacji przed montażem. Szczegółowy opis zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, który zawiera dokumentację techniczną, STWiORB-y oraz przedmiary robót - do pobrania plik: Załącznik nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.zip Warunki realizacji zamówienia zawiera również projekt umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: KA-2/111/2024
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45262522 Mauerwerksarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przebudowa, rozbudowa, zmiana sposobu użytkowania wraz z przebudową instalacji wewnętrznych i zewnętrznych, termomodernizacja budynku DS.-B1(20-1A) przy ul. Bydgoskiej, w ramach zadania inwestycyjnego (poz.11.1 z 24) pn.: "Termomodernizacja i przebudowa budynku Domu Studenckiego B-1 (20-1A), ul. Bydgoska 19, Kraków" oraz instalacja systemu monitoringu CCTV i SKD .