2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fotovoltaická elektrárna pro sklad sena a pavilon afrických kopytníků
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je výstavba nového fotovoltaického systému, který zajišťuje značné úspory nákladů vynaložených na elektrické energie. Předmětem realizace jsou dvě stanoviště: pavilon afrických kopytníků a sklad sena v areálu Radčická.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen