598575-2026 - Wettbewerb
Polen – Wartung von Straßenlichtsignalen – Zabezpieczenie ruchu drogowego – bieżące utrzymanie, konserwacja, naprawy i modernizacje sygnalizacji świetlnych, aktywnych bezpiecznych przejść dla pieszych i stacji pomiarowych ruchu drogowego na terenie miasta Ruda Śląska
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZabezpieczenie ruchu drogowego – bieżące utrzymanie, konserwacja, naprawy i modernizacje sygnalizacji świetlnych, aktywnych bezpiecznych przejść dla pieszych i stacji pomiarowych ruchu drogowego na terenie miasta Ruda Śląska
BeschreibungZakres przedmiotowy zamówienia obejmuje sygnalizacje świetlne, systemy parkingowe oraz urządzenia telematyki na obszarze zawartym w granicach administracyjnych Miasta Ruda Śląska: - sygnalizacje świetlne stałoczasowe na skrzyżowaniach dróg - 4 szt. - sygnalizacje świetlne akomodacyjne na skrzyżowaniach dróg - 12 szt. - sygnalizacje świetlne drogowo-tramwajowe – 5 szt. - sygnalizacje świetlne na przejściach dla pieszych - 10 szt. - sygnalizacje ostrzegawcze - 5 szt. - aktywne przejścia dla pieszych - 18 szt. - system parkingowy - 1 szt. - urządzenia telematyki - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 i 2a do SWZ, tj. opis przedmiotu zamówienia oraz specyfikacja techniczna.
Interne KennungAP.271.68.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232200 Wartung von Straßenlichtsignalen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233294 Installation von Straßenverkehrssignalen, 45316213 Installation von Verkehrsleiteinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001