598585-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Borek Wlkp. w instalacji przetwarzania odpadów komunalnych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Borek Wlkp. w instalacji przetwarzania odpadów komunalnych.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów komunalnych polegająca na: 1) przyjmowaniu odpadów komunalnych, wyszczególnionych rodzajowo w tabeli w rozdziale II OPZ we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu przyjmowania odpadów komunalnych, 2) zbieraniu / magazynowaniu odpadów komunalnych, w tym w miejscu przyjęcia odpadów komunalnych, po ich przyjęciu, a przed przetworzeniem, 3) przetworzeniu przyjętych odpadów komunalnych w procesach odzysku (R) i/lub unieszkodliwiania (D), w instalacji lub instalacjach posiadających wymagane prawem uprawnienia do zagospodarowania poszczególnych rodzajów odpadów, wskazanych i zapewnionych przez Wykonawcę, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 4) realizacji obowiązków sprawozdawczo-informacyjnych, 5) realizacji obowiązków gwarantujących Zamawiającemu możliwości realizacji uprawnień kontrolno-weryfikacyjnych, 6) realizacji usług i obowiązków związanych z wyrażonymi powyżej w pkt 1 – 5) usługami.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów komunalnych polegająca na: 1) przyjmowaniu odpadów komunalnych, wyszczególnionych rodzajowo w tabeli w rozdziale II OPZ we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu przyjmowania odpadów komunalnych, 2) zbieraniu / magazynowaniu odpadów komunalnych, w tym w miejscu przyjęcia odpadów komunalnych, po ich przyjęciu, a przed przetworzeniem, 3) przetworzeniu przyjętych odpadów komunalnych w procesach odzysku (R) i/lub unieszkodliwiania (D), w instalacji lub instalacjach posiadających wymagane prawem uprawnienia do zagospodarowania poszczególnych rodzajów odpadów, wskazanych i zapewnionych przez Wykonawcę, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 4) realizacji obowiązków sprawozdawczo-informacyjnych, 5) realizacji obowiązków gwarantujących Zamawiającemu możliwości realizacji uprawnień kontrolno-weryfikacyjnych, 6) realizacji usług i obowiązków związanych z wyrażonymi powyżej w pkt 1 – 5) usługami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia został opisany również we Wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ oraz Formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenPrawo opcji: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w § 14 ust. 1 pkt 1 wzoru umowy, polegającego na zwiększeniu ilości odpadów podlegających zagospodarowaniu. Prawo opcji może zostać uruchomione po osiągnięciu co najmniej 80% wartości wynagrodzenia właściwego dla danego okresu realizacji zamówienia, tj. odpowiednio wynagrodzenia określonego w § 7 ust. 1 albo § 7 ust. 2 wzoru umowy. Prawo opcji może być uruchamiane przez Zamawiającego jednokrotnie lub wielokrotnie, przy czym łączny zakres zwiększenia świadczenia w ramach prawa opcji w danym okresie realizacji zamówienia nie może przekroczyć 20% wartości wynagrodzenia właściwego dla tego okresu.