See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KIRURŠKI ŠIVAĆI MATERIJAL za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Beschreibung: Kirurški šivaći materijal za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Interne Kennung: VV-23/52
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GRUPA 1
Beschreibung: GRUPA 1 - KIRURŠKI ŠIVAĆI MATERIJAL
Interne Kennung: VV-23/52-1
Los: LOT-0002
Titel: GRUPA 2
Beschreibung: GRUPA 2 - KIRURŠKI ŠIVAĆI MATERIJAL
Interne Kennung: VV-23/52-2
Los: LOT-0003
Titel: GRUPA 3
Beschreibung: GRUPA 3 - KIRURŠKI ŠIVAĆI MATERIJAL
Interne Kennung: VV-23/52-3
Los: LOT-0004
Titel: GRUPA 4
Beschreibung: GRUPA 4 - KIRURŠKI ŠIVAĆI MATERIJAL
Interne Kennung: VV-23/52-4
Los: LOT-0009
Titel: GRUPA 9
Beschreibung: GRUPA 9 - KIRURŠKI ŠIVAĆI MATERIJAL
Interne Kennung: VV-23/52-9