See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van diverse hydraulische toepassingen
Beschreibung: De stad Antwerpen beschikt over een divers wagenpark met laadkranen en laadplatformen die dagelijks worden ingezet voor uiteenlopende operationele taken. Door het intensieve gebruik ontstaan regelmatig defecten, waardoor een efficiënte en tijdige herstelling essentieel is om de continuïteit van de dienstverlening te garanderen. Om hieraan tegemoet te komen, wenst de stad een raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van wisselstukken en de uitvoering van herstellingen aan deze installaties.
Interne Kennung: GAC_2024_03291bis
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42124150 Teile für Wasserkraftmaschinen oder -motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GAC_2024_03291bis - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen