See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa obsługa kreatywna w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych oraz innych działań marketingowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na kompleksową obsługę kreatywną w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych oraz innych działań marketingowych
Interne Kennung: PZP/TS/05743/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa obsługa kreatywna w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych oraz innych działań marketingowych.