2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Budowa hali sportowej w Lesznie”
Beschreibung: 1. Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do realizacji w ramach niniejszej Umowy zadanie pn.: Budowa hali sportowej w Lesznie” zwane dalej „przedmiotem Umowy”. 2. Zadanie obejmuje budowę hali sportowej z zapleczem oraz zagospodarowaniem terenu i całą potrzebną infrastrukturą, jak: podziemny zbiornik p.poż., zbiornik retencyjny, panele fotowoltaiczne, monitoring, budowa zewnętrznego magazynu sprzętu oraz częściowa rozbiórka budynku szkoły podstawowej w celu połączenia budynku szkoły z halą przeszklonym łącznikiem na poziomie parteru. Na parterze budynku będzie znajdowała się wielofunkcyjna sala gimnastyczna z możliwością podzielenia jej na 3 sektory za pomocą kotar trudno zapalnych, ściana wspinaczkowa po wschodniej stronie hali, korytarze komunikacyjne z klatkami schodowymi, pomieszczenia gospodarcze i techniczne, węzły sanitarne, magazyny, umywalnie, szatnie, biuro, pomieszczenia dla trenerów, recepcja wraz z monitoringiem i szatniami dla widowni. Na piętrze będą korytarze komunikacyjne wraz z klatkami schodowymi, pomieszczenia gospodarcze, węzły sanitarne, sala konferencyjna wraz z pomieszczeniem socjalnym, pokój dla personelu, pokój dla trenerów, sala do judo/karate wraz z wyposażeniem (maty, materace absorbujące upadki/rzuty, sala baletowa z zespołem luster i barierek, trybuny na 195 miejsc siedzących, pomieszczenia/pokoje zlokalizowane na tyłach trybun. Do komunikacji pomiędzy parterem, a piętrem oprócz dwóch klatek schodowych będzie przeznaczona winda. W zakresie zadania będzie również wyposażenie obiektu hali sportowej: sal do ćwiczeń oraz pozostałych pomieszczeń.
Interne Kennung: IZP.271.1.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przetarg nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111300 Abbauarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45262500 Maurerarbeiten, 45262210 Fundamentierungsarbeiten, 45262300 Betonarbeiten, 45443000 Fassadenarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen, 42511110 Wärmepumpen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 09330000 Solarenergie, 31712331 Photovoltaische Zellen, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45233161 Bau von Fußwegen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45223300 Bau von Parkplätzen, 34928200 Zäune
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zamówienie bez podziału na części