See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PROJEKT POBOLJŠANJA VODNO-KOMUNALNE INFRASTRUKTURE AGLOMERACIJE SPLIT-SOLIN, SPOJ SUSTAVA ODVODNJE JUŽNOG SLIVA GRADA SPLITA NA UPOV STUPE I DOGRADNJA PODMORSKOG ISPUSTA STOBREČ (Ugovor 1)
Beschreibung: PROJEKT POBOLJŠANJA VODNO-KOMUNALNE INFRASTRUKTURE AGLOMERACIJE SPLIT-SOLIN, SPOJ SUSTAVA ODVODNJE JUŽNOG SLIVA GRADA SPLITA NA UPOV STUPE I DOGRADNJA PODMORSKOG ISPUSTA STOBREČ (Ugovor 1)
Interne Kennung: 2022-AURSS/01
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0000