2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce odborných učeben ZŠ Prodloužená – IT vybavení
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka HW a SW vybavení do nově zrekonstruovaných odborných učeben a souvisejících prostor v budově základní školy ZŠ Prodloužená v Pardubicích, a to zejména do učebny dílen, učebny přírodopisu, učebny ICT, učebny fyziky, učebny chemie, přilehlých kabinetů a přípravny. Součástí předmětu plnění je rovněž vybavení samostatné serverové infrastruktury a technologického zázemí školy.
Interne Kennung: IS/025/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver, 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka HW a SW vybavení do nově zrekonstruovaných odborných učeben a souvisejících prostor v budově základní školy ZŠ Prodloužená v Pardubicích, a to zejména do učebny dílen, učebny přírodopisu, učebny ICT, učebny fyziky, učebny chemie, přilehlých kabinetů a přípravny. Součástí předmětu plnění je rovněž vybavení samostatné serverové infrastruktury a technologického zázemí školy. Dodávka HW a SW vybavení je realizována v rozsahu a dle specifikace v dokumentu „Technická specifikace“, která tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen