See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Elektryfikacja linii kolejowej nr 326 na odcinku Wrocław Zakrzów - Trzebnica”. CPV 71320000-7
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Elektryfikacja linii kolejowej nr 326 na odcinku Wrocław Zakrzów - Trzebnica”. CPV 71320000-7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: NI.2720.54.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001