59866-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität – Dostawa energii elektrycznej do budynków Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu na 12 miesięcy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej do budynków Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu na 12 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do budynków Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu na 12 miesięcy. Prognozowane zużycie energii elektrycznej wynosi 1 190,61 MWh, w tym w taryfie B23 – 1 051,03 MWh, C22b – 73,21 MWh, C11 – 66,37 MWh.
Vorherige Bekanntmachung: 680421-2024
Interne Kennung: KA-GK-3.3710.5.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych zwanej dalej "ustawą Pzp" (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż 35 dni, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001