2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding onderwijsmeubilair.
Beschreibung: Doelstelling van deze aanbesteding is om een geschikte leverancier te vinden voor onderwijsmeubilair voor de BMS-scholen. Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding volgens een openbare procedure, waar ‘inschrijving met de beste prijs-kwaliteitsverhouding’ het uitgangspunt is. De uitgaven over de afgelopen 4 jaar (2020 t/m 2023) waren in totaal € 651.000,- dit bedrag is inclusief 21% BTW. De raming per jaar komt hiermee uit op gemiddeld circa € 162.750,- per jaar inclusief BTW.
Interne Kennung: BMS-MPO24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. De Aanbestedende dienst acht het noodzakelijk om voor alle scholen/ locaties de aanbesteding samen te voegen. Zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel is om met de Inschrijver met de inschrijving met de beste prijs-kwaliteitverhouding een raamovereenkomst af te sluiten met een initiële looptijd van 24 maanden. Na de initiële looptijd van de raamovereenkomst heeft de Aanbestedende dienst de mogelijkheid tot maximaal driemaal een verlenging van 24 maanden.