2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zavedení dynamického nákupního systému na drobné stavební práce – rekonstrukce městských bytů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS je provádění stavebních prací při rekonstrukci městských bytů ve vlastnictví zadavatele. Zadavatel aktuálně vlastní přibližně 480 bytů, přičemž předpokládá jejich průběžnou pravidelnou rekonstrukci, a to v rozsahu cca 15 bytů v každém roce. V této souvislosti zadavatel eviduje čtyři (4) základní typové kategorie bytů, pro jejichž rekonstrukci jsou zpracovány čtyři (4) typové projektové dokumentace. Zadavatel stanovuje, že rekonstrukce bytů bude probíhat v rámci minitendrů, kdy každý jednotlivý minitendr bude zahrnovat rekonstrukci jednoho či více bytů v závislosti na jejich uvolňování. Zadavatel předpokládá, že každý minitendr bude realizován na základě výzvy dle § 141 odst. 1 zákona, přičemž její součástí bude příslušná projektová dokumentace, návrh smlouvy a podrobnější údaje o předmětu konkrétní výzvy, resp. minitendru. Ve smyslu § 139 odst. 4 písm. b) zákona zadavatel informuje, že zaváděný DNS není rozdělen do kategorií podle § 138 odst. 1 zákona.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DNS - rekonstrukce městských bytů
Interne Kennung: DNS - rekonstrukce městských bytů