See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Javno naročilo za oddajo naročila blaga po odprtem postopku za nakup in dobavo merilnikov alkohola v izdihanem zraku – etilometrov in opreme za uporabo etilometra v vozilu ter izvedbo usposabljanj
Beschreibung: Nakup in dobava merilnikov alkohola v izdihanem zraku – etilometrov in opreme za uporabo etilometra v vozilu ter izvedbo usposabljanj
Interne Kennung: 430-471/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35200000 Polizeiausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 529810