598694-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Spielplatzausrüstungen – Oprema za dječja igrališta
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oprema za dječja igrališta
Beschreibung: Predmet nabave su dječja igrališta podijeljeno u 4 grupe.
Interne Kennung: MV-43/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1 - Dječje igralište Brijest
Beschreibung: Predmet nabave je nabava, isporuka i montaža dječjih igrala na dječjem igralištu na Brijestu u Osijeku, a sve prema količinama navedenim u Troškovniku i uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: MV-43/26-1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2 - Dječje igralište Sarvaš
Beschreibung: Predmet nabave je nabava, isporuka i montaža dječjih igrala na dječjem igralištu u Sarvašu, a sve prema količinama navedenim u Troškovniku i uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: MV-43/26-2
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3 - Dječje igralište J. Kozarca
Beschreibung: Predmet nabave je nabava, isporuka i montaža dječjih igrala na dječjem igralištu u naselju J. Kozarca u u Osijeku, a sve prema količinama navedenim u Troškovniku i uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: MV-43/26-3
Los: LOT-0004
Titel: Grupa 4 - Razna dječja igrališta
Beschreibung: Predmet nabave je nabava, isporuka i montaža dječjih igrala na različitim igralištima na području grada Osijeka, a sve prema količinama navedenim u Troškovniku i uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: MV-43/26-4