2. Verfahren
Verfahren
Titel: 1db hajódrón többsugaras mérőfejjel
Beschreibung: A feladatvégzés során a Nyertes Ajánlattevőnek le kell szállítania Ajánlatkérő részére a megadott paraméterekkel rendelkező, a hazai folyók karakterisztikájára alkalmas hajódrónt (USV), arra szerelhető többsugaras mérőfejet, mint medermérő rendszert és azok szükséges tartozékait. a. Hajódrón, többsugaras mérőfej, szükséges inerciális és pozicionáló rendszerek b. Vezérlő-, felmérő -, feldolgozó szoftvercsomag; c. Üzembehelyezés, próbaüzem d. Hajódrón és többsugaras mérőfej, mint medermérő rendszer működésének oktatása HAJÓDRÓN (USV) ÉS A HAJÓDRÓNRA SZERELHETŐ TÖBBSUGARAS MEDERFELMÉRŐ (MULTIBEAM) RENDSZER BESZERZÉSÉRE VONATKOZÓ MENNYISÉGI ÉS MINŐSÉGI KÖVETELMÉNYEK. A projektelem részeként a nyertes ajánlattevőnek 1 db kompakt vízidrón (USV) és az azzal teljes integrációban lévő mederfelmérő kell leszállítania. A teljes rendszer elemei: 1. Hajódrón (USV - pilóta nélküli vízi jármű) A sekélyvízi méréseket lehetővé tevő, automatikus mérésre képes drónhajó, melyre multibeam mederfelmérő szonár szerelhető. Szoftverkörnyezete tegye lehetővé mind a manuális, mind az előre meghatározott útvonalon történő, automatikus vezérlést. A hajó formája, mérete és sebessége tegye lehetővé a nagyobb sodrású vízfolyások felmérését is. A vezérlés Android platformon történjen, és alkalmas legyen multibeam szonár Android alapú applikáció futtatására. A hajótestnek karbonszál kompozitnak kell lennie a korrózióállóság és a törésállóság miatt. 2. Mederfelmérő rendszer(többsugaras mérőfej) A rendszer tegye lehetővé sekélyvízi területeken a mederfenék felületének folyamatos és részletes feltérképezését nagyfelbontású, szkenneléses mérési módszerrel. A multibeam technológián alapuló, hordozható eszköznek legalább 400 kHz frekvenciatartományban kell üzemelnie, maximum 10 mm mélységi felbontással. A mérőberendezés felépítése a gyártó ajánlása alapján, a sekélyvizes alkalmazások igényeihez igazodva történjen, a feladat szakszerű elvégzéséhez szükséges műszaki megoldásokkal. A rendszer részét képező szoftvercsomag biztosítsa a mérési folyamat teljes körű vezérlését és követését, beleértve az adatrögzítést, a mélység- és segédadatok feldolgozását, valamint a háromdimenziós megjelenítést. A részletes ajánlatkérői követelményeket a műszaki specifikáció tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000709552026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38113000 Sonargeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR000709552026/1