598700-2026 - Ergebnis
Rumänien – Lebensmittelpakete – Furnizare pachete alimentare pentru preșcolarii și elevii Școlii Gimnaziale „Gödri Ferenc” Municipiul Sfântu Gheorghe
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare pachete alimentare pentru preșcolarii și elevii Școlii Gimnaziale „Gödri Ferenc” Municipiul Sfântu Gheorghe
Beschreibung: Furnizarea pachetelor alimentare pentru preşcolarii şi elevii Şcolii Gimnaziale “Gödri Ferenc” Sfântu Gheorghe în cadrul continuării Programului-pilot de acordare a unui suport alimentar pentru preşcolarii şi elevii din invățământ preunivesitar de stat şi în cadrul Programului naţional “Masă sănătoasă”, constând într-un pachet alimentar, care se va acorda doar pe durata cursurilor, conform structurii anului şcolar. Furnizarea pachetelor alimentare cuprinde valoarea produselor și serviciile de transport la beneficiar. Valoarea estimata cuprinde pretul suportului alimentar, continand pretul materiei prime si al serviciilor de prepararea produselor si cheltuielile de transport. Termenul pana la care se pot solicita clarificari de la autoritatea contractanta este de 5 zile inainte de data depunere a ofertelor. Termenul pana la care autoritatea contractanta raspunde la solicitarile de clarificari este de 3 zile inainte de data de depunere oferte.
Interne Kennung: 4404605_2026_PAAPD1603510
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15897300 Lebensmittelpakete
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Natura si cantitatea produselor solicitate sunt in conformitate cu Caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1