2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG I CHODNIKÓW NA TERENIE POWIATU PRUSZKOWSKIEGO W SEZONIE 2026/2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych – odśnieżanie jezdni i poboczy dróg oraz chodników i ciągów pieszo – rowerowych w czasie opadów śniegu oraz likwidacja skutków tych opadów, w podziale na następujące zadania: 1) Zadanie nr I – zimowe utrzymanie odcinków dróg i obiektów inżynieryjnych zawartych w specyfikacji technicznej 2) Zadanie nr II - zimowe utrzymanie jezdni i poboczy dróg powiatowych na terenie miasta Pruszkowa oraz gminy Michałowice; 3) Zadanie nr III – zimowe utrzymanie jezdni i poboczy dróg powiatowych na terenie gminy Raszyn, w tym Alei Krakowskiej i Ulicy Mszczonowskiej oraz gminy Nadarzyn; 4) Zadanie nr IV – zimowe utrzymanie chodników i ciągów pieszo – rowerowych przy drogach powiatowych na terenie Powiatu Pruszkowskiego. Szczegółowy zakres prac objętych zamówieniem opisany został w Specyfikacji Technicznej, stanowiącej załącznik A do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy