See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia dydaktyczno-multimedialnego dla 7 placówek wychowania przedszkolnego (OWP) w ramach projektu "Dwujęzyczne maluchy w Nowym Sączu".
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dydaktyczno-multimedialnego dla 7 placówek wychowania przedszkolnego (OWP) w ramach projektu pn. „Dwujęzyczne maluchy w Nowym Sączu”. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 (słownie: dwie) Części: 1) Część I –dostawa, montaż i uruchomienie monitorów interaktywnych wraz ze stojakami mobilnymi (regulowanymi)oraz drobnego sprzętu dla 7 placówek wychowania przedszkolnego; 2) Część II – dostawa teatrzyków edukacyjnych oraz parawanów edukacyjnych dla 7 placówek wychowania przedszkolnego. 3. Przedmiot dostawy musi być fabrycznie nowy, bez wad, śladów używania i uszkodzeń mechanicznych, pełnowartościowy, nie pochodzący z ekspozycji ani odnowienia, spełniający wymogi techniczne i ilościowe opisane w Załączniku nr 1 dla Części I i Załączniku nr 2 dla Części II do niniejszej specyfikacji. Wszystkie dostarczone towary muszą spełniać wszelkie wymogi umożliwiające ich dopuszczenie do obrotu na terytorium RP, posiadać wymagane prawem atesty, oznakowania CE, certyfikaty, świadectwa jakości. Wskazane w Załączniku nr 1 i nr 2 do SWZ parametry techniczne wyposażenia stanowią wymagania minimalne – Wykonawca może zaoferować urządzenia o parametrach wyższych aniżeli wskazane przez Zamawiającego. 4. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji jakości na dostarczone oferowane wyposażenie na okres: a) Część I: minimum 36 miesięcy (słownie: trzydzieści sześć) dla monitorów interaktywnych , minimum 24 miesiące (słownie: dwadzieścia cztery) dla pozostałych elementów wyposażenia, b) Część II: minimum 24 miesiące (słownie: dwadzieścia cztery) dla wszystkich elementów wyposażenia Uwaga! Wydłużenie okresu gwarancji jakości na zaoferowane w ramach Części I i II wyposażenie objęte zamówieniem stanowi pozacenowe kryterium oceny ofert. 5. Miejsce realizacji zamówienia – dostaw w ramach Części I i II: Polska, woj. małopolskie, przedszkola położone na terenie Miasta Nowego Sącza. Konkretne adresy dostaw wyposażenia zostaną Wykonawcy przekazane w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umów obejmujących realizację zamówienia w ramach poszczególnych części.
Interne Kennung: CPFiP.262.1.2026.DM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32323000 Video-Kontrollschirme, 30213200 Tablettcomputer, 38652100 Vorführgeräte, 32342412 Lautsprecherboxen, 32344200 Funkempfänger, 39162100 Lehrmittel, 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - dostawa, montaż i uruchomienie monitorów interaktywnych wraz ze stojakami mobilnymi (regulowanymi) oraz drobnego sprzętu dla 7 placówek wychowania przedszkolnego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w ramach Części I jest dostawa, montaż i uruchomienie monitorów interaktywnych wraz ze stojakami mobilnymi (regulowanymi)oraz drobnego sprzętu dla 7 placówek wychowania przedszkolnego. 2. Przedmiot dostawy musi być fabrycznie nowy, bez wad, śladów używania i uszkodzeń mechanicznych, pełnowartościowy, nie pochodzący z ekspozycji ani odnowienia, spełniający wymogi techniczne i ilościowe opisane w Załączniku nr 1 dla Części I. Wszystkie dostarczone towary muszą spełniać wszelkie wymogi umożliwiające ich dopuszczenie do obrotu na terytorium RP, posiadać wymagane prawem atesty, oznakowania CE, certyfikaty, świadectwa jakości. Wskazane w Załączniku nr 1 do SWZ parametry techniczne wyposażenia stanowią wymagania minimalne – Wykonawca może zaoferować urządzenia o parametrach wyższych aniżeli wskazane przez Zamawiającego. 4. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji jakości na dostarczone oferowane wyposażenie na okres minimum 36 miesięcy (słownie: trzydzieści sześć) dla monitorów interaktywnych i okres minimum 24 miesięcy (słownie: dwadzieścia cztery) dla pozostałych elementów wyposażenia w ramach Części I.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32323000 Video-Kontrollschirme, 30213200 Tablettcomputer, 38652100 Vorführgeräte, 32342412 Lautsprecherboxen, 32344200 Funkempfänger
Los: LOT-0002
Titel: Część II - dostawa teatrzyków edukacyjnych oraz parawanów edukacyjnych dla 7 placówek wychowania przedszkolnego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w ramach Części II jest dostawa teatrzyków edukacyjnych oraz parawanów edukacyjnych dla 7 placówek wychowania przedszkolnego. 2. Przedmiot dostawy musi być fabrycznie nowy, bez wad, śladów używania i uszkodzeń mechanicznych, pełnowartościowy, nie pochodzący z ekspozycji ani odnowienia, spełniający wymogi techniczne i ilościowe opisane w Załączniku nr 2 dla Części II zamówienia. Wszystkie dostarczone towary muszą spełniać wszelkie wymogi umożliwiające ich dopuszczenie do obrotu na terytorium RP, posiadać wymagane prawem atesty, oznakowania CE, certyfikaty, świadectwa jakości. Wskazane w Załączniku nr 2 do SWZ parametry techniczne wyposażenia stanowią wymagania minimalne – Wykonawca może zaoferować urządzenia o parametrach wyższych aniżeli wskazane przez Zamawiającego. 3. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji jakości na dostarczone oferowane wyposażenie na okres minimum 24 miesięcy (słownie: dwadzieścia cztery) dla wszystkich elementów wyposażenia w ramach Części II zamówienia. Uwaga! Wydłużenie okresu gwarancji jakości na zaoferowane w ramach Części II wyposażenie objęte zamówieniem stanowi pozacenowe kryterium oceny ofert. 4. Miejsce realizacji zamówienia – dostaw w ramach Części II: Polska, woj. małopolskie, przedszkola położone na terenie Miasta Nowego Sącza. Konkretne adresy dostaw wyposażenia zostaną Wykonawcy przekazane w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umów obejmujących realizację zamówienia w ramach poszczególnych części
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf