See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vízmérő szállítás DN20 konszign. raktár
Beschreibung: Az EKR002282202023 azonosító számon, „Dinamikus Beszerzési Rendszer létrehozása ivóvíz mennyiségmérők szállítására a Fővárosi Vízművek Zrt. részére két részben” tárgyban létrehozott Dinamikus Beszerzési Rendszer 1. részében - DBR létrehozása ivóvíz mennyiségmérők szállítása DN15-DN40 átmérőtartományban - történő közbeszerzés megvalósítása „MID szerint hitelesített fémházas egyszerű hidegvíz mennyiségmérők szállítása DN20 mm átmérőtartományban” tárgyban. Az eljárás részvételi felhívása TED 772909-2023 számon 2023.12.20. napján jelent meg az Európai Unió Hivatalos Lapjának Kiegészítésében. Az eljárás megindításának (a részvételi felhívás feladásának) dátuma: 2023.12.19. MID szerint hitelesített fémházas egyszerű hidegvíz mennyiségmérők szállítása DN20 mm átmérőtartományban Jelen közbeszerzési eljárás (DBR ajánlattételi szakaszának) időtartama alatt a beszerzési keretmennyiség: DN20/PN16 vízmérő 20 000 db, melyből Ajánlatkérő 14 0000 db-ra vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a keretszerződést 12 hónapos határozott időre köti 20 000 db keretmennyiségben. Amennyiben Ajánlatkérő által a szerződés 12 hónapos időtartama alatt nem kerül lehívásra a teljes keretmennyiség, úgy egyoldalú ajánlatkérői nyilatkozattal további 6 hónappal a szerződéses időszak meghosszabbítható.
Vorherige Bekanntmachung: 772909-2023
Interne Kennung: EKR001076332026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Értékelési szempont: legalacsonyabb összegű ellenszolgáltatás
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Jelen közbeszerzési eljárás eredményeként AK a felhívásban, a közbeszerzési dokumentumokban, valamint annak részét képező szerződéstervezetben és műszaki leírásban részletezetteknek megfelelően „Adásvételi keretszerződés konszignációs raktár létrehozásával MID szerint hitelesített fémházas egyszerű hidegvíz mennyiségmérők szállítása DN20 mm átmérőben” Ajánlatkérő részére. Jelen közbeszerzési eljárás (DBR ajánlattételi szakaszának) időtartama alatt a beszerzési keretmennyiség: DN20/PN16 vízmérő 20 000 db, melyből AK 14 000 db-ra vállal lehívási kötelezettséget. AK a keretszerződést 12 hónapos határozott időre köti 20 000 darab keretmennyiségben. AK a teljes keretmennyiség 70%-ára, azaz 14 000 darabra vállal lehívási kötelezettséget. Amennyiben AK által a szerződés 12 hónapos időtartama alatt nem kerül lehívásra a teljes keretmennyiség, úgy egyoldalú ajánlatkérői nyilatkozattal további 6 hónappal a szerződéses időszak meghosszabbítható. AK tájékoztatja AT-ket, hogy a keretszerződés megszűnik, ha a keretszerződésben rögzített időtartam eltelt, és az utolsó egyedi megrendelés szállítása és ellenszolgáltatása teljesült, vagy ha az egyedi megrendelések összmennyisége eléri a teljes keretmennyiséget és az utolsó egyedi megrendelés szállítása és ellenszolgáltatása teljesült. A szerződés teljesítése keretében a nyertes AT fő kötelezettsége, hogy a szerződés hatálya alatt az egyedi megrendelések alapján, a fent rögzített keretmennyiségen belül a KD-ban részletezett, megadott tervezett induló konszignációs készlet szerinti mennyiségeinek szállítását és konszignációs raktározását, végezze. A teljesítés helyszíne: 1044 Budapest, Váci út 102. (Központi Anyag Raktár) További részletes műszaki információ a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban található.
Interne Kennung: EKR001076332026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: AK a keretszerződést 12 hónapos határozott időre köti 20 000 darab keretmennyiségben. AK a teljes keretmennyiség 70%-ára, azaz 14 000 darabra vállal lehívási kötelezettséget. Amennyiben AK által a szerződés 12 hónapos időtartama alatt nem kerül lehívásra a teljes keretmennyiség, úgy egyoldalú ajánlatkérői nyilatkozattal további 6 hónappal a szerződéses időszak meghosszabbítható.