598739-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architekturbüros – „Zpracování projektové dokumentace na přestavbu lázní na sportovní halu”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zpracování projektové dokumentace na přestavbu lázní na sportovní halu”
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace (včetně inženýrské činnosti) ve stupních níže uvedených, výkon autorského dozoru a poskytnutí související obstaravatelské činnosti na akci „MĚSTSKÁ SPORTOVNÍ HALA ZNOJMO“ dle zpracované studie stavby, která se zabývá přestavbou budovy městských lázní na městskou sportovní halu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71220000 Architekturentwurf, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje právo nevyužít plnění spočívající ve výkonu autorského dozoru, a to v případě, že realizace stavby, pro kterou je autorský dozor sjednán, nebude zahájena. V takovém případě nebude dodavateli uhrazena cena za výkon autorského dozoru.