598743-2025 - Wettbewerb
Polen – Anlegen von Rasen – Koszenie traw i oczyszczanie nawierzchni dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie – Obwód Drogowo-Mostowy w Błażowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKoszenie traw i oczyszczanie nawierzchni dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie – Obwód Drogowo-Mostowy w Błażowej
BeschreibungZakres zamówienia obejmuje: - koszenie traw mechaniczne wraz z ręcznym koszeniem w miejscach niedostępnych na poboczach, skarpach i przeciwskarpach dróg – 1 000 ha, - mechaniczne oczyszczanie nawierzchni – 300 000 m2, - oczyszczanie studzienek ściekowych wraz z przykanalikami – 100 kpl.
Interne KennungZDP-DZ-6/373/28/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
LosLOT-0001