598749-2026 - Wettbewerb
Polen – Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile – Kompleksowe wyposażenie Oddziału szpitalnego nr VII, tj.: pomiar, projekt, dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego i pozostałych elementów stanowiących całość wyposażenia II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowe wyposażenie Oddziału szpitalnego nr VII, tj.: pomiar, projekt, dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego i pozostałych elementów stanowiących całość wyposażenia II
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wyposażenie oddziału szpitalnego nr VII, tj.: pomiar, projekt, dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego i pozostałych elementów stanowiących całość wyposażenia, w podziale na 4 zadania: Zadanie 1 – Meble tapicerowane i siedziska. Zadanie 2 – Meble biurowe oraz meble wykonywane na wymiar. Zadanie 3 – Zabudowy socjalne, meble kuchenne i sprzęt AGD. Zadanie 4 – Regały oraz wyposażenie ze stali nierdzewnej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Zadania 1 -4, zawiera: 1) Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ). 2) Załącznik nr 1A do SWZ – Lista asortymentowa wraz z opisem przedmiotu zamówienia – Podział na pomieszczenia. 3) Załącznik nr 1B do SWZ – Opis parametrów technicznych. 4) Załacznik nr 1 C do SWZ – Wykaz dokumentów - Wymagana dokumentacja przedmiotowa. 3. Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określają postanowienia Wzoru Umowy - załącznik nr 5 do SWZ Wzór Umowy. 4. Ważna informacja !!! Wizja lokalna - dotyczy: ZADANIA nr 2,3. Zamawiający w trakcie procedury przetargowej, zgodnie z art. 281 ust. 2 pkt 12 ustawy PZP przewiduje obowiązkowy wymóg odbycia wizji lokalnej miejsca dostawy i montażu oraz konieczności wykonania pomiarów przedmiotu zamówienia, w celu pozyskania wszelkich danych mogących być przydatnymi do przygotowania oferty oraz realizacji przedmiotu umowy. Konieczność wymogu odbycia wizji lokalnej wynika ze specyfiki przedmiotu zamówienia jakim jest: kompleksowe wyposażenie oddziału szpitalnego nr VII, tj.: pomiar, projekt, dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego i pozostałych elementów stanowiących całość wyposażenia. Celem obligatoryjnej wizji lokalnej jest umożliwienie Wykonawcom zapoznania się z warunkami realizacji zamówienia. Odbycie wizji jest warunkiem obowiązkowym do złożenia prawidłowej oferty. Oferta Wykonawcy złożona bez odbycia wizji lokalnej zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy PZP. W celu umówienia terminu wizji lokalnej należy kontaktować się drogą telefoniczną/e-mailową z poniższymi osobami: W godzinach: 9:00 – 14:00. 1) Wojciech Zwoliński - Dział Logistyki i Administracji Kierownik Sekcji Logistyki kom.: 530 572 059, e-mail: wzwolinski@szpital.wroc.pl 2) Łukasz Malaczyński - Kierownik Działu Logistyki i Administracji kom.: 506655546, e-mail: lmalaczynski@szpital.wroc.pl Adres Zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego z siedzibą we Wrocławiu ul. Koszarowa 5, 51-149 Wrocław. Parking na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego jest parkingiem płatnym. Cennik udostępniony jest na stronie internetowej Szpitala. Z odbycia wizji lokalnej zostanie sporządzony Protokół podpisany przez strony, który będzie stanowił potwierdzenie odbycia wizji lokalnej dla ZADANIA 2,3 (wzór Protokołu z odbycia wizji jest załącznikiem do SWZ). Oryginał Protokołu z odbycia wizji lokalnej zostanie w dokumentacji Zamawiającego.
Interne KennungPN 84/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZ uwagi na brak wyłonienia Wykonawcy do postępowania PN 57/26 Kompleksowe wyposażenie oddziału szpitalnego nr VII, tj.: pomiar, projekt, dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego i pozostałych elementów stanowiących całość wyposażenia dla zadań 1,2,3,5 oraz dwukrotnej próby wyłonienia wykonawcy w ramach procedury w trybie z wolnej ręki WR 75/26, WR 78/26 uzasadnionym jest zastosowanie skróconego terminu składania ofert do postępowania nr PN 84/26. Procedura przyspieszona daje możliwość wyłonienia Wykonawcy i wyposażenia oddziału szpitalnego nr VII, przed planowanym otwarciem które nastąpi w dniu 19.10.2026 roku.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39141000 Küchenmöbel, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte, 39151300 Modulmöbel
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Meble tapicerowane i siedziska
BeschreibungZadanie 1: Meble tapicerowane i siedziska
Interne KennungZadanie 1
LosLOT-0002
Titel2. Meble biurowe oraz meble wykonywane na wymiar
BeschreibungZadanie 2: Meble biurowe oraz meble wykonywane na wymiar
Interne KennungZadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
LosLOT-0003
Titel3. Zabudowy socjalne, meble kuchenne i sprzęt AGD
BeschreibungZadanie 3: Zabudowy socjalne, meble kuchenne i sprzęt AGD
Interne KennungZadanie 3
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte
LosLOT-0004
Titel4.Regały oraz wyposażenie ze stali nierdzewnej
BeschreibungZadanie 4: Regały oraz wyposażenie ze stali nierdzewnej
Interne KennungZadanie 4
Haupteinstufung (cpv): 39151300 Modulmöbel