598752-2026 - Wettbewerb
Polen – Antiseptika und Desinfektionsmittel – „Dostawa preparatów dezynfekcyjnych do SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa preparatów dezynfekcyjnych do SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa preparatów dezynfekcyjnych do SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie. Przedmiot zamówienia podzielony został na 17 Pakietów.
Interne KennungSZP.III.240/24/26/PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET 1 – Dezynfekcja 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa preparatów dezynfekcyjnych.
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z Rozdziałem XXII SWZ PRAWO OPCJI: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo realizacji opcji do końca trwania umowy. 2. Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. 3. W celu skorzystania z prawa opcji osoba wskazana jako odpowiedzialna za realizację umowy przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni o zamiarze skorzystania z prawa opcji. 4. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach pakietów – należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. 5. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. 6. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. 7. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących Załączniki do SWZ. 8. Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia w ilościach, które zostały określone przez Zamawiającego, w poszczególnych pakietach i pozycjach w Załączniku asortymentowo-cenowym nr 3 do SWZ. 9. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
LosLOT-0002
TitelPAKIET 2 – Dezynfekcja 2
LosLOT-0003
TitelPAKIET 3 – Dezynfekcja 3
LosLOT-0004
TitelPAKIET 4 – Dezynfekcja 4
LosLOT-0005
TitelPAKIET 5 – Dezynfekcja 5
LosLOT-0006
TitelPAKIET 6 – Dezynfekcja 6
LosLOT-0007
TitelPAKIET 7 – Dezynfekcja 7
LosLOT-0008
TitelPAKIET 8 – Dezynfekcja 8
LosLOT-0009
TitelPAKIET 9 – Dezynfekcja 9
LosLOT-0010
TitelPAKIET 10 – Dezynfekcja 10
LosLOT-0011
TitelPAKIET 11 – Dezynfekcja 11
LosLOT-0012
TitelPAKIET 12 – Dezynfekcja 12
LosLOT-0013
TitelPAKIET 13 – Dezynfekcja 13
LosLOT-0014
TitelPAKIET 14 – Dezynfekcja LEKI 1
LosLOT-0015
TitelPAKIET 15 – Dezynfekcja LEKI 2
LosLOT-0016
TitelPAKIET 16 – Dezynfekcja LEKI 3
LosLOT-0017
TitelPAKIET 17 – Dezynfekcja 17