See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van boeken voor de bibliotheek
Beschreibung: Aankoop van boeken voor de bibliotheek
Interne Kennung: PPP00R-572/5068/572
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22113000 Bücher für Bibliotheken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Boeken voor volwassenen incl. strips
Beschreibung: Boeken voor volwassenen incl. strips
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Boeken voor jeugd incl. strips
Beschreibung: Boeken voor jeugd incl. strips
Interne Kennung: 2