2. Verfahren
Verfahren
Titel: RUK – ÚVT – Rozvoj aplikace CUL – 2026
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je rozvoj aplikace CUL (Centrální úložiště dokumentů) spočívající zejména v analýze dopadu změny licenčních podmínek databáze ArangoDB a v pilotním ověření přechodu na PostgreSQL, v aktualizaci stávajících a tvorbě nových metod CUL a vCUL, v kompletním přepracování PDF API, v dodání nového administrátorského modulu s informacemi o uživatelích, v technologickém upgradu knihoven z důvodu kybernetické bezpečnosti a v implementaci online editace na systém M365.
Interne Kennung: UKRUK/557661/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
Los: LOT-0001