598789-2025 - Ergebnis
Polen – Präzisionswaagen – Dostawa mikrowagi kwarcowej dla Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mikrowagi kwarcowej dla Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mikrowagi kwarcowej, zwanej dalej „sprzętem”, dla Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38310000-1 (Wagi precyzyjne). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 6 do SWZ. 4. Zamawiający wymaga gwarancji na przedmiot zamówienia przez okres 12 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 Projektu umowy - załącznika nr 5 do SWZ. 5. Miejsce dostawy sprzętu: Uniwersytet Gdański, Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, 80-309 Gdańsk, ul. Wita Stwosza 57, pokój B207.
Vorherige Bekanntmachung449410-2025
Interne Kennung5B10.291.1.93.2025.KK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38310000 Präzisionswaagen
5. Los
LosLOT-0001