598827-2025 - Wettbewerb
Polen – Medienspeicher- und -lesegeräte – Dostawa wyposażenia serwerowo-sieciowego wraz z akcesoriami dla Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyposażenia serwerowo-sieciowego wraz z akcesoriami dla Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa wyposażenia serwerowo-sieciowego wraz z akcesoriami, zwanego dalej „sprzętem”, dla Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 30233000-1 (urządzenia do przechowywania i odczytu danych), 48822000-6 (serwery komputerowe), 30237360-0 (kasety z taśmą LTO). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia - załączniku nr 6 do SWZ. 4. Miejsce dostawy sprzętu: Uniwersytet Gdański, Wydział Biologii, Katedra Taksonomii Roślin i Ochrony Przyrody, 80-308 Gdańsk, ul. Wita Stwosza 59, pok. C405. 5. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 36 miesięcy, w tym 60 miesięcy na dyski twarde. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ. 6. Zamawiający po podpisaniu umowy, przewiduje ubieganie się o 0% stawkę podatku VAT na serwer, na podstawie art. 83 ust. 14 pkt. 1 ustawy z 11 marca 2004r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 775 z późn. zm.)
Interne Kennung5B10.291.1.140.2025.RR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver, 30237360 LTO-Kassetten
5. Los
LosLOT-0001